Prodajni predstavnik (m/ž) za prodaju čelika

Mjesto rada:
Zagreb i Zagrebačka županija
Rok prijave:
31.01.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:

Za pojačanje našeg prodajnog tima tražimo motivirane kandidate za radno mjesto:

Prodajnog predstavnika (m/ž) za prodaju čelika
- Zagreb i Zagrebačka županija

Opis poslova:
- prodaja proizvoda crne metalurgije i nehrđajućih materijala
- samostalno pridobivanje novih kupaca i realizacija prodajnog plana
- održavanje postojećih klijenata
- savjetovanje kupaca.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS, VŠS
- poželjno iskustvo u prodaji čelika
- razvijene komunikacijske i prodajne vještine
- poznavanje prodajnog asortimana i tržišta
- spremnost na terenski rad
- inicijativnost i samostalnost u radu
- sposobnost rada u timu
- visoka predanost i odgovornost prema poslu
- odlično poznavanje rada na PC-u
- znanje njemačkog ili engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije.

Sa interesom očekujemo vaše zamolbe sa životopisom na e-mail adresu: [email protected] ili donjom Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno