Prodajni predstavnik (m/ž) za kanale ugostiteljstva i trgovine

Mjesto rada:
Zagreb i okolica
Rok prijave:
06.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Medea vina su jedan od vodećih brandova istarskih vina na tržištu. Gradimo naše pozicioniranje u smjeru vodeće istarske vinarije kada je riječ o iskrenim vinima istarskog teritorija, proizvedenih od strane istarskih stručnjaka. Zbog povećanog obima poslovanja i kontinuiranog unapređivanja poslovanja raspisujemo natječaj za:

Prodajni predstavnik (m/ž)
za kanale ugostiteljstva i trgovine na području grada Zagreba i okolice

Zadaće i odgovornosti radnog mjesta:
• izvršavanje prodajnih aktivnosti u skladu s planovima, standardima i smjernicama
• stvaranje i održavanje dugoročnih i kvalitetnih odnosa s prodajnim mjestima
• aktivnosti unapređenja prodaje na prodajnim mjestima
• promocija na prodajnim mjestima
• planiranje, organiziranje i koordiniranje manifestacija
• prikupljanje podataka s prodajnih mjesta i izvještavanje
• otvaranje novih kupaca, širenje asortimana.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS stručna sprema
• dobro poznavanje rada na računalu
• dobro poznavanje engleskog jezika
• vozačka dozvola
• najmanje 2 godine iskustva u prodaji u HoReCA kanalu

Od kandidata očekujemo:
• orijentacija na postizanje vrhunskih rezultata
• motiviranje i angažiranje suradnika
• spremnost za timski rad

Što nudimo:
• rad u poticajnom radnom okruženju, razvoj stručnih kompetencija
• nudimo Vam priliku sudjelovanja u razvoju nove kategorije proizvoda, a samim time i priliku za daljnji razvoj i usavršavanje
• stimulativan dio plaće vezan uz ostvaren promet

Ako sebe vidite u navedenom oglasu i zadovoljavate navedene uvjete, pošaljite svoj životopis do: 6.10.2016., na e–mail adresu: [email protected], donjom Brzom prijavom ili poštom Agroprodukt d.o.o., Medulinska cesta 15, Pula.
Kandidati koji uđu u uži izbor bit će obaviješteni u roku 10 dana od dana zaključenja natječaja.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine