Prodajni predstavnik HoReCa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ETRO Cash & Carry, kao dio METRO Grupe, jedan je od najuspješnijih veleprodajnih lanaca u svijetu, prisutan u 28 zemalja Europe, Azije i Afrike, s više od 620 veleprodajnih centara i preko 100.000 zaposlenih.

U Hrvatskoj je prisutan od 2001. godine sa dosad otvorenih 7 veleprodajnih centara, u Zagrebu, Rijeci, Zadru, Splitu, Osijeku, Varaždinu i Puli te više od 1.200 zaposlenih i značajnom ulogom na tržištu.
Metro Cash&Carry d.o.o. Hrvatska oglašava slobodno radno mjesto u Zagrebu

u METRO Cash & Carry Odjel prodaje u VPC-u

Vaši zadaci i odgovornosti su:
- Svakodnevni komercijalni kontakti i obilasci kupaca dodijeljene regije te redovito dnevno, tjedno i mjesečno izvještavanje o učinjenim posjetima kupaca HoReCa segmenta
- Registriranje novih kupaca i praćenje prometa dodijeljenih kupaca HoReCa segmenta
- Prikupljanje primjedbi i upita kupaca te njihovo prosljeđivanje direktno pretpostavljenom
- Popunjavanje i održavanje baze podataka kupaca i kontrola unesenih podataka
- Analiza kupaca HoReCa segmenta
- Korištenje IT aplikacija uz točno izvještavanje temeljem njihovog korištenja
- Poznavanje prodajnog asortimana veleprodajnog centra
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo sljedeća znanja, iskustvo i vještine:
- 2 godine odgovarajućeg radnog iskustva, po mogućnosti u veleprodaji
- Minimalno SSS obrazovanje
- Osnovno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.
- Kompjutorska pismenost (MS Word, MS Excel, Outlook)
- Vozačka dozvola B kategorije
- Komunikativnost i pregovaračke vještine
- Usmjerenost na kupce i rezultate
- Analitičnost i poduzetničko razmišljanje
- Sposobnost rada u timu

Ako ste zainteresirani za navedeno radno mjesto i u tome vidite priliku za vlastiti razvoj i napredak, pozivamo Vas da svoje molbe sa životopisom dostavite putem linka za Brzu prijavu.

Rok za podnošenje prijava je 29.10.2014.

Obaviješteni će biti samo oni kandidati koji prime poziv za razgovor.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine