Prodajni predstavnik ECAD programske opreme (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za Klijenta, jednu od vodećih tvrtki u svojoj industriji, traži kandidata za poziciju:

- Zagreb -

Glavne odgovornosti:
• pronalazak potencijalnih korisnika (kupaca) i kreiranje prodajnih prilika
• prezentiranje, izrada ponuda i prodaja ECAD programske opreme
• stalni kontakt i održavanje poslovne suradnje s korisnicima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS (ing. ili dipl.ing. Fakulteta za elektrotehniku, Ekonomskog fakulteta, Politehničkog fakulteta i srodnih studija)
• radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (najmanje 3 godine)
• ozbiljnost i odgovornost u pristupu poslu
• komunikativnost i inicijativnost u obavljanju posla
• samostalnost u obavljanju posla
• proaktivnost u kreiranju dnevnih aktivnosti na nivou regije
• vrlo dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Što nudimo:
• Rad u timu
• Rad u mladoj radnoj grupi
• Stimulativna osobna primanja

Pošaljite nam svoj životopis putem linka za brzu prijavu do 06.04.2015.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

MANPOWER Savjetovanje d.o.o., Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel.: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski