Prodajni predstavnik - dentalni asistent / higijeničar (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
22.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- pronalaženje novih klijenata
- promocija i prodaja naših proizvoda i usluga
- redovno obilaženje stomatologa
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Stručna znanja:
- završena srednja medicinska strukovna škola (smjer dentalni asistent ili dentalni higijeničar) - prednost viša škola
- položen stručni ispit
- najmanje godinu dana iskustva rada na poslovima dentalnog asistenta ili dentalnog higieničara

Preduvjeti:
- visok stupanj samostalnosti , ambicioznost, odgovornost prema poslu
- orijentiranost prema klijentima
- spremnost na fleksibilno radno vrijeme ovisno o proizvodnom i prodajnom ciklusu
-urednost i točnost u izvršavanju radnih zadataka
- iskustvo rada na sličnim poslovima smatra se prednošću
- poznavanje engleskog jezika
- odlično znanje rada na računalu (MS Office, Outlook)
- komunikacijske vještine
- vozačka dozvola B kategorije, vozlo

Karakteristike:
- prilagodljivost, snalažljivost i pozitivan pristup
- radišnost, konstruktivnost
- pozitivnost
- timska orijentiranost
- motiviranost za učenje, napredovanje u struci
-samopouzdanost i motiviranost za obavljanje posla
- izrazito razvijene komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina