Prodajni agent u telemarketingu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- 10 izvršitelja

Umorni od rada na terenu? Vaš radni dan ovisi o volji stranaka? Morate raditi vikendom i blagdanima? Želite da konačno radite u sigurnom i ugodnom radnom okruženju, gdje možete dobiti svu potporu?
Onda Vas pozivamo da nam se pridružite i pošaljete svoju prijavu, i navedete zašto mislite da bi bili dobar prodavač, i uvjerite nas da ste pravi kandidat za nas.

• kontaktiranje novih i postojećih klijenata,
• odlično poznavanje prodajnih proizvoda,
• prezentacija prodajnih proizvoda potencijalnim kupcima i postojećim klijentima,
• spremnost za učenje prodajnih koraka, prodajne tehnike i vještine.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• ljubaznost, iskrenost i dobar odnos prema zaposlenicima i klijentima,
• odgovarajuće obrazovanje,
• visoka prodajna orijentacija,
• uspješna komunikacija i dobre retoričke vještine.

Molbe neka pošalju kandidati koji smatraju da će biti vrlo uvjerljivi, znatiželjni po prirodi, pozitivni, nasmijani i brzo uče, i da sa zadovoljstvom rade s klijentima.

Posebne pogodnosti:
• mogućnost dugotrajne suradnje
• fiksna plaća + stimulacija
• fiksno radno vrijeme od ponedjeljka do petka od 8:00 do 15:30
• isplata nije ograničena
• odlična stimulacija
• rad na određeno vrijeme 3 mjeseca, nakon toga mogućnost stalnog radnog odnosa