Prodajni agent u telemarketingu (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
03.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Primamo 7 izvršitelja za radno mjesto: prodajni agent u telemarketingu, koji će biti odgovoran za prodaju proizvoda i usluga, upisivanje narudžbe i podršku postojećim kupcima.

Pozivamo Vas da nam se pridružite ako imate izvrsne komunikacijske vještine, želite dobro zaraditi, biti nagrađeni za dodatni trud te dobiti neprocjenjivo iskustvo u prodaji i marketingu.
Posebne pogodnosti:
- fiksno radno vrijeme(8:00 - 15:30)
- fiksna plaća + stimulacija
- redovita isplata
- vikendom se ne radi
- mogućnost dugotrajne suradnje
- odlični radni uvjeti
- mogućnost kupnje proizvoda i usluga u ponudi (besplatno ili uz popust)
- kontinuirano mentorstvo
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Iskustvo u telemarketingu nije uvjet ali je poželjno.

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail:
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola