Priprema za tisak / Operater digitalnog tiska (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Najbolja tiskara u Hrvatskoj i regiji
dobitnik nagrade CROprint GODINE
Cerovski Print Boutique

Traži osobu za poziciju:

Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo aktualna znanja iz:
- kontrole grafičke pripreme za tisak
- izrade, provjere i kontrole montažnih formi za tisak
- obrade podataka za varijabilni tisak (personalizacija)
- rada na stroju za kolorni i jednobojni tisak

Dodatno bodujemo:
- ljubav za tiskarski posao i timski rad
- ideje i sudjelovanje u razradi projekata
- sudjelovanje u koordinaciji posla, narudžbi i zadataka s klijentima i unutar tvrtke.

Ne javljaj se ako nemaš:
- minimalno 3 godine iskustva
- napredno znanje Adobe CS paketa (Photoshop, Illustrator, In-design)
- savršeno znanje svih Adobe Acrobat programa (Pit Stop, Imposing)
- svijest o važnosti rokova, obaveza i ispunjavanja zadataka
- advanced knowledge of English, spoken and in writing

Ako ste pronašli tipfeler u ovom oglasu i prepoznali sebe u barem 10 točaka, pošaljite nam kratko pismo kojim ćete nas uvjeriti da je ovo posao za vas i vaš životopis putem obrasca za prijavu.

Potencijalni kandidati bit će pozvani na provjeru znanja.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine