Pripravnik za prodaju i marketing (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Posao uključuje kreativno i operativno smišljanje pristupa novim klijentima, održavanje dobrih odnosa s postojećim klijentima i promidžbene aktivnosti, usmenu i pismenu korespondenciju, te implementaciju i nadzor tijeka realizacije aktivnosti na terenu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Tražimo mlade i proaktivne osobe za rad u agenciji. Radno mjesto je dinamično, kao i okruženje, a kandidatu pruža priliku za maksimalnu afirmaciju u profesionalnom i društvenom smislu. Uz kreativne zadatke, razvoj i koordinaciju poslovnog odnosa s klijentima i ostavrenje prodajno- marketinških ciljeva, radno mjesto zahtijeva izradu ponuda, prezentaciju te administrativnu obradu.

Uvjeti:
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- izražene komunikacijske i prezentacijske vještine
- znanje rada na PC (MS Office)

Ako ste zainteresirani, molimo da pošaljete svoj životopis te pismo namjere do 26.08.2016. na email: [email protected] ili putem 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro