Pripravnik (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
P R I P R A V N I K (m/ž)

Nudimo priliku mladim, ambicioznim ljudima koji su željni stjecanja prvog radnog iskustva i stručnih znanja s tehnološkog područja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata/kandidatkinje očekujemo:
• završeno visokoškolsko obrazovanje tehnološkog usmjerenja (farmaceutsko-biokemijski kemijska tehnologija, biotehnologija/prehrambena tehnologija i srodna područja)
• aktivno korištenje engleskog jezika (u govoru i pismu)
• napredno korisničko znanje rada na računalu (MS Office programski paket)
• odgovoran i savjestan pristup radu
• izražena želja za stjecanjem novih znanja i profesionalnim razvojem
• dobre komunikacijske vještine, organiziranost, energičnost i spremnost za savladavanje prepreka u postizanju poslovnih ciljeva

Nudimo vam:
• motivirajuće organizacijsko-poslovne uvjete (kontinuirani razvoj stručnih znanja i mogućnost za profesionalni rast)
• profesionalno izazovan posao u internacionalnom timskom okruženju
• mogućnost trajnog zaposlenja

Pored navedenih zahtjeva, sposobnosti i karakteristika od svih kandidata se očekuje samostalnost u radu kroz suradnju u internacionalnom timskom okruženju, inicijativnost, energičnost, organiziranost te spremnost za savladavanje prepreka u postizanju poslovnih ciljeva.

Podrazumijeva se izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu te primjerena kompjuterska pismenost (MS Office programski paket, SAP).

Mjesto rada je u Ludbregu.

Smatrate li da možete ispuniti naša očekivanja i spremni ste prihvatiti ponuđeni poslovni izazov, Vašu ponudu i životopis pošaljite najkasnije do 9. kolovoza 2015. godine.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro