Pripravnik (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ne tražimo radno iskustvo nego ti dajemo priliku da ga stekneš.

Zainteresiran/a za pripravništvo?

Želimo ti pružiti priliku da stekenš radno iskustvo u našoj tvrtki putem stručnog osposobljavanja za rad bez zasnivanja radnog odnosa. Bavimo se posredovanjem pri zapošljavanju i privremenim zapošljavanjem, istraživanjem tržišta i javnog mnijenja te pružanjem intelektualnih usluga, a svoje dugogodišnje iskustvo u radu želimo prenijeti dalje zbog čega tražimo odgovornu i motiviranu osobu za radno mjesto:

Ti si osoba koju tražimo ako:
• analitičnost i preciznost u radu kombiniraš s dobrim organizacijskim i komunikacijskim vještinama
• si VŠS/VSS (neovisno o usmjerenju)
• nemaš radnog iskustva
• se izvrsno služiš engleskim jezikom u govoru i pismu
• ti odlično ide rad na računalu (MS Office paket s naglaskom na Excel)
• imaš vozačku dozvolu B kategorije
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od tebe očekujemo da sudjeluješ u sljedećim aktivnostima:
• podrška prilikom provedbe prodajnih i marketinških aktivnosti te projekata istraživanja tržišta
• asistiranje voditeljima projekata prilikom razvoja i provedbe istih
• sudjelovanje u izradi baze potencijalnih klijenata i kontaktiranje istih
• praćenje i analiza konkurencije na lokalnoj i regionalnoj razini
• podrška prilikom praćenja i analize tržišnih uvjeta i kretanja na lokalnoj i regionalnoj razini
• praćenje i analiza regulatornog okvira na lokalnoj i regionalnoj razini
• podrška prilikom redovitog pripremanja i dostavljanja izvještaja za Upravu
• asistiranje u administrativnim poslovima po potrebi

Nudimo ti:
• radno iskustvo u tvrtki koja je dio velike internacionalne kompanije
• rad u ugodnom i profesionalnom radnom okruženju
• mogućnost zaposlenja putem ugovora o radu ovisno o postignutim rezultatima

Očekujemo tvoju prijavu do: 15.08.2015.

DEKRA zapošljavanje d.o.o., Horvatova 82, 10 000 Zagreb
www.dekra-zapo.hr
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno