Pripravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Trnovec Bartolovečki
Rok prijave:
26.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo uspješna multinacionalna kompanija koja svoje proizvode plasira kupcima na inozemnim tržištima. Jedan smo od vodećih proizvođača kožnih sjedala za europsku automobilsku industriju. Osim poslovanja u Hrvatskoj, svoje pogone imamo i u susjednim državama.
Uslijed povećanja opsega posla u Hrvatskoj i daljnjeg uspješnog rasta tražimo

PRIPRAVNIKE (m/ž)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Vaše kvalifikacije:
• SSS (gimnazija ili četverogodišnji administrativni, tehnički smjer) ili VŠS, VSS tehničkog, kožarskog ili tekstilnog usmjerenja
• Aktivno znanje njemačkog i/ili engleskog jezika u govoru i pismu
• Prednost imaju kandidati sa dodatnim znanjem španjolskog jezika
• Dobro poznavanje rada na računalu u MS Office okruženju
• Bez radnog iskustva

Od svih kandidata očekujemo :
• Spremnost na učenje i daljnje usavršavanje uz rad
• Visok stupanj savjesnosti i predanosti poslu
• Organiziranost, komunikativnost, timski rad
• Sistematičnost i analitičnost
• Spremnost na rad u pogonima unutar i izvan Republike Hrvatske

Sa svim pripravnicima se odmah po stupanju na radno mjesto sklapa ugovor o radu. Pripravnicima nudimo mogućnost rada u multikulturalnom korporativnom okruženju, stručno mentorstvo te kontinuirano usavršavanje.

Molbu sa životopisom, svjedodžbom o završenom obrazovanju i preslikom potvrde o ostvarenom stažu sa HZMO dostavite najkasnije u roku od 7 dana na e-mail: [email protected]. Sve dodatne informacije na brojevima telefona: 042/404-692 ili 042/404-695.
Prilikom prijave obavezno navesti šifru PPR05.

Molbe koje su nepotpune ili ne zadovoljavaju uvjete natječaja nećemo razmatrati.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro