Prevoditelj / Predavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
INTERPRETA usluge d.o.o. je prevoditeljska agencija osnovana 2007. godine. Tvrtka nudi usluge ovjerenih i neovjerenih prijevoda, lekture, korekture, redakture, simultano i konsekutivno tumačenje, tečajeve stranih jezika te ostale usluge koje doprinose uspješnoj komunikaciji dvaju ili više partnera. Sa širokim krugom klijenata razvijamo partnerske odnose potkrijepljene povjerenjem, pouzdanošću i profesionalnom, kvalitetnom uslugom.

Usmjerenost ka uslužnosti i usredotočenost na potrebe klijenta temeljna su načela rada svakog našeg zaposlenika. Naši zaposlenici su nositelji svih naših znanja i iskustava i zato ih smatramo najvećom vrijednošću našeg poslovanja. Kontinuirano pratimo svjetske trendove i educiramo zaposlene kako bismo pravovremeno odgovorili na sve zahtjeve naših korisnika.

• Pripremanje i vođenje jezičnih tečajeva te vođenje evidencije o tečajevima;
• Pisano prevođenje različitih tekstova;
• Korektura i lektoriranje pripremljenih prijevoda;
• Simultano i konsekutivno tumačenje;
• Komuniciranje i održavanje kontakata s klijentima i vanjskim suradnicima;
• Predstavljanje tvrtke pred postojećim i potencijalnim klijentima.
Posebne pogodnosti:
• Izazovan i dinamičan posao u timu u kojem se cijene izvrsnost, znanje, inicijativa i uslužnost;
• Mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja;
• Suradnja s vrhunskim stručnjacima iz područja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za prijavu na natječaj:
• Magistar/magistra engleskog jezika i književnosti; završen fakultet (VSS / 300 ECTS) te završen diplomski studij drugog jezika;
• Visoka razina informatičke pismenosti;
• Uz uvjet iz prve točke prednost će imati kandidati sa završenim diplomskim studijem: njemačkog, francuskog, ruskog, španjolskog, talijanskog, mađarskog ili hrvatskog jezika.

Što očekujemo od kandidata:
• Temeljita lingvistička znanja o sintaksi, leksiku i fonetici engleskog i hrvatskog standardnog jezika;
• Visoko razvijenu pismenost u standardnoj varijanti hrvatskog, engleskog i drugog jezika;
• Visoko razvijene komunikacijske i interpersonalne vještine;
• Znanje o poslovnom bontonu verbalne i neverbalne komunikacije u različitim kontekstima;
• Sposobnost koncentracije, brzog reagiranja i snalažljivosti kod konsekutivnog prevođenja;
• Sposobnost aktivnog slušanja i jasnog prenošenja informacija;
• Poznavanje alata i područja relevantnih za prevođenje;
• Sposobnost prenošenja znanja; mentorski rad i rad s većim grupama;
• Samostalnost, sistematičnost, organiziranost, preciznost i pouzdanost.

Molbu i životopis molimo poslati putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno