Prevoditelj / Administrator ureda (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za Klijenta, hrvatski ured svjetske ugledne tvrtke koja se bavi certifikacijom sustava upravljanja kvalitetom, tražimo kvalificiranu i odgovornu osobu za poziciji:

Prevoditelj/administrator ureda (m/ž)
Zagreb

Odgovornosti:
- Prevođenje službenih dokumenata, dopisa, ponuda i dr. na engleski jezik
- Sastavljanje komercijalnih ponuda za klijente
- Kontrola jezične i pravopisne ispravnosti dokumenata
- Poslovna korespondencija s klijentima
- Odgovornost za ostale administrativne poslove prema potrebi
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Profesor engleskog jezika
- Iskustvo u prevođenju dokumenata I poslovnoj korespondenciji s klijentima
- Visoka razina organiziranosti i pismenosti
- Preciznost, poštivanje rokova i ljubaznost prema klijentima

Nudimo:
- Ugodno radno okruženje u manjem timu suradnika
- Mogućnost usavršavanja znanja poslovnog engleskog jezika
- Stabilna primanja i uredno radno vrijeme

Molimo cijenjene kandidate da svoj životopis na hrvatskom i engleskom jeziku pošalju s punim povjerenjem na:
DEKRA zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82, 10000 Zagreb
E-mail: [email protected]
www.dekra.hr

Napomena:
Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani za intervju. Ostale prijave bit će automatski pohranjene u DEKRA bazu posloprimaca. Zahvaljujemo na razumijevanju.