Predstavnik kompanije / Voditelj prodaje (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Neofyton je generalni je zastupnik svetskih lidera u proizvodnji mašina i opreme za brizganje plastike za tržište Hrvatske, Srbije i regiona. Osnovani smo 1992. godine sa sedištem u Novom Sadu. Neofyton je dinamična kompanija orijentisana ka inovacijama i isporuci najboljeg rešenja kupcima. U cilju poboljšanja naše usluge, otvorili smo predstavništvo u Zagrebu 2013. godine, te s toga u cilju daljnjeg razvoja i unapređenja poslovanja, imamo potrebu za novim kadrovima. Svjesni smo da ulaganje u poslovanje podrazumijeva konstantno ulaganje u razvoj i motivaciju naših zaposlenika i zato vas pozivamo da postanete dio našeg uspješnog tima:

Predstavnik kompanije – komercijalista na terenu (m/ž)
- jedan izvršitelj

Predstavništvo Neofyton HR, Zagreb

Opis posla:

Radno mesto podrazumeva česta putovanja uz sledeće radne aktivnosti:
• formiranje i širenje baze potencijalnih kupaca i pravljenje prodajne strategije
• analiza konkurencije, tržišta nabavke, tržišta prodaje
• sprovodi politiku prodaje na terenu i odgovoran je za realizaciju mjesečnih i godišnjih planova prodaje
• direktna prodaja - pronalaženje novih kupaca i negovanje poslovnih odnosa sa postojećim kupcima (obilazak kupaca, ugovaranje, prodaja, brine se o naplati potraživanja);
• dnevno i periodično izveštavanje ka centrali
• sastavlja dnevne i periodične izvještaje obilaska kupaca
• učestvuje u marketinškim aktivnostima službe prodaje, predlaže mere i aktivnosti u cilju osvajanja novih kupaca i povećanja prodaje
• postprodajna podrška
• rad po ISO sistemu kvaliteta – kontrola i unapređenje procesa u okviru kompanije
• vođenje i upravljanje projektima
• postavljanje i ispunjenje ciljeva, orijentacija ka rezultatima i kupcima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS tehničkog ili ekonomskog usmjerenja
• poželjno znanje iz područja komercijalnih poslova
• neophodna vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
• neophodno aktivno znanje engleskog jezika (minimum srednji nivo) - govor, pisanje, čitanje
• neophodno poznavanje rada u MS Office paketu
• poželjno iskustvo na poslovima u prodaji minimalno 2 godine

Personalne karakteristike:
• spremnost na usavršavanje i česta putovanja u zemlji i inozemstvu
• usmjerenost ka rezultatima, samostalnost, inicijativnost i orijentacija na timski rad
• razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
• razvijene liderske sposobnosti izražene kroz upravljanje ljudima i projektima
• izražene organizacione vještine i analitičnost

Šta nudimo:
• stalni radni odnos;
• stimulativne uslove u dinamičnoj radnoj okolini;
• mogućnost odlične zarade;
• mogućnost napredovanja;
• individualne i timske edukacije i treninge u inostranstvu

Ukoliko ispunjavate navedene uvjete, molimo vas da nam pošaljete životopis i propratno pismo najkasnije do 25. svibnja 2016. godine na:

[email protected]

Izgradite karijeru s nama!
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro