Postani PLIVIN stipendist

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
30.04.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ŠTO MOGU OČEKIVATI KAO PLIVIN STIPENDIST?

- Pomoć i mentorstvo pri izradi stručnih radova
- Iskustvo rada u inovativnoj i poticajnoj sredini
- Mogućnost rada na najsuvremenijoj opremi i tehnologijama
- Suradnju s vrhunskim stručnjacima i dobru atmosferu
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI ZA PRIJAVU:
- Redovni studenti 3. godine preddiplomskog studija ili 1. godine diplomskog studija (studenti 3. ili 4. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog studija) sljedećih fakulteta:
- Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta
- Prirodoslovno-matematičkog fakulteta (studij Kemije)
- Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije
- Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta (smjer Molekularna biotehnologija ili Bioprocesno inženjerstvo)
- I ostalih fakulteta u Republici Hrvatskoj koji izvode navedene programe
- Prosjek ocjena cjelokupnog studiranja 4.0 ili viši

KAKO SE PRIJAVITI?

Pošaljite prijavu i životopis putem LINKA ZA PRIJAVU

U prijavi navedite studentski status, godinu studija i prosjek ocjena cjelokupnog studiranja