Poslovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagrebu, City centar East
Rok prijave:
15.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Biti ćete odgovorni za prodaju in savjetovanje kupaca, uredan izgled trgovine i vođenje manje skupine suradnika.
Posebne pogodnosti:
Našem novom suradniku / suradnici nudimo:
- ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost produljenja
- ugodno i poticajno radno okruženje
- stručno obrazovanje
- stimulativna primanja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:

Pozivamo, da nam se jave dinamični, komunikativni i ambiciozni kandidati sa:
- odličnim prodajnim i komunikacijskim vještinama
- željom za stalnim učenjem
- timskim duhom in pozitivnim stavom
- aktivnim znanjem hrvatskog jezika
- najmanje SSS (u trajanju 4.godine)
- 3 godine radnog iskustva na istom ili sličnom položaju
- sposobnost vođenja, obučavanja i motivacije manje skupine suradnika te dobro poznavanje MS Office-a (Word, Excel, Outlook)

Pošaljite svoju elektronsku prijavu – CV na [email protected] do 15.10.2014.

Dokaze o ispunjavanju uvjeta, izjavu o nekažnjavanju i potvrdu o državljanjstvu ćete priložiti nakon našeg poziva.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
hrvatski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine