Poslovni analitičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Aktivis nudi iznimno visoku razinu iskustva s kompetentnim stručnjacima na području sustava za upravljanje dokumentima, projektima i sadržajem.

Tvrtka je osnovana 2006. godine, a od 2008. posluje kao jedna od članica KING ICT grupe.

Tražimo samostalne poslovne analitičare, koji znaju prenositi strukturirane informacije između klijenta i razvojnog tima, vizualizirati i definirati softversko rješenje, isporučiti kvalitetan proizvod te ostvariti dobar odnos i povjerenje sa korisnicima isporučenog rješenja. Poslovni analitičari sa više iskustva i dobrim rezultatima dobit će priliku da vode manje projekte i na taj način napreduju prema ulozi voditelja projekta

Postani dio našeg tima kao

Poslovni analitičar (m/ž) u Zagrebu

Zadaci poslovnog analitičara:
− Prikupljanje, definiranje i dokumentiranje projektnih zahtjeva na radionicama s klijentom
− Analiza poslovnih procesa
− Projektiranje rješenja, izrada funkcionalnih specifikacija koje opisuju traženo rješenje
− Izrada projektne i korisničke dokumentacije
− Direktna komunikacija s razvojnim timom tijekom faze izrade rješenja
− Modeliranje poslovnih procesa (flowchart, BPM i slični)
− Ostvarivanje i održavanje odnosa sa korisnicima
− Aktivnosti konfiguracije i testiranja sustava
− Edukacija ključnih korisnika i administratora sustava
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
− VSS informatičkog ili srodnog područja
− Minimalno 2 godine radnog iskustva
− Prethodno iskustvo u području poslovne analize (poželjno)
− Radno iskustvo u području programiranja, baza podataka, vođenja projekata (prednost)
− Iskustvo u radu s EMC Documentum alatima (prednost)
− Razumijevanje IT tehnologija i procesa razvoja softvera
− Napredno poznavanje MS Office alata (Word, Excel, PowerPoint)
− Poznavanje koncepata objektno orijentiranog programiranja i relacijskih baza podataka
− Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Od kandidata očekujemo:
− Analitičko razmišljanje i rješavanje problema: mogućnost procesne analize, obrade i analize informacija iz različitih izvora, kreativno razmišljanje, donošenje odluka, učenje i brzo usvajanje novih vještina i znanja, generiranje novih ideja, rješavanje problema, konceptualno i vizualno razmišljanje
− Komunikacijske vještine: odlično vladanje verbalnom i neverbalnom komunikacijom, izražavanje u pisanoj komunikaciji, aktivno slušanje i zapažanje, uvjeravanje, upravljanje interakcijom, prezentacijske vještine i jasno prenošenje poruke
− Rad s ljudima: timski rad, pregovaranje i rješavanje konflikata
− Organizacijske vještine: sposobnost planiranja zadataka, efikasnog upravljanja vlastitim vremenom i dodjelu prioriteta zadacima.
− Samoinicijativnost / Proaktivnost

Nudimo ti odličnu atmosferu, rad s poznatim i izazovnim klijentima, motivirajuća primanja i stabilno radno okruženje.

Prisustvovat ćeš ciljanim konferencijama i stručno se usavršavati. Radni prostor je moderan i novouređen, sa sobama za opuštanje i zabavu, uz fitness centar besplatan za zaposlenike.

Ne oklijevaj, nego pošalji svoj CV – najkasnije do 25.07.2017. godine putem linka za prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine