Poslovni analitičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

Poslovnog analitičara (m/ž) - Grad Zagreb
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Kandidat mora zadovoljavati slijedeće uvjete:
- VSS tehničkog ili ekonomskog smjera (FER, FOI)
- kandidat koji je radio na projektu u banci ili na razvoju nekog računalnog softvera
- poznavanje osnovnih pojmova iz financija i računovodstva
- poznavanje engleskog jezika
- minimalno 1 godina radnog iskustva
- iskustvo iz područja razvoja poslovnih aplikacija
- vozačka dozvola B kategorije

Uvjeti:
- na razgovoru

Molimo poslati najnoviji životopis s točnim i dostatnim informacijama o Vama te s opisom posla na bivšim i novim radnim mjestima.

Prijaviti se možete putem Brze prijave ili slanjem životopisa na [email protected]

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem klasa UP/I-102-02/14-03/09, urbroj 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina