Poslovna tajnica (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Radi povećanja obujma poslovanja tražimo novog člana tima:

Poslovnu tajnicu (m/ž)

Ukoliko ste vedri, odgovorni, pedantni i pouzdani s razvijenim interpersonalnim i komunikacijskim vještinama, pozivamo Vas da se pridružite našem dinamičnom timu. Nudimo Vam rad u međunarodnom okruženju, motivirajuća primanja te dodatno obrazovanje i profesionalno usavršavanje.

Radno mjesto uključuje sljedeće odgovornosti:
• Koordinacija rada ureda i administrativnih poslovnih aktivnosti
• Administrativna podrška upravi i zaposlenicima
• Logistička potpora za sve aktivnosti poduzeća (naručivanje materijala, briga o tehničkoj opremi i sl.)
• Pisana i usmena korespondencija s dobavljačima, poslovnim partnerima i ostalim suradnicima (telefon, faks, e-mail, pošta)
• Organizacija putovanja i sastanaka
• Svi drugi tehničko-administrativni poslovi po potrebi.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• Proaktivan i odgovoran pristup poslu
• Pozitivan stav i inicijativu
• Visoku razinu pisane i usmene poslovne korespondencije na hrvatskom i engleskom jeziku
• Savjesnost i preciznost u izvršavanju zadataka
• Sposobnost organizacije vlastitog vremena sukladno prioritetima
• Ugodan i profesionalan pristup prema kolegama, klijentima i dobavljačima
• Učinkovitost i samostalnost u rješavanju problema

Uvjeti:
• obrazovanje društvenog usmjerenja
• najmanje 5 godina radnog iskustva na navedenim poslovima
• napredno poznavanje rada na računalu (Word, Excel, Powerpoint)
• poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (njemački jezik prednost)

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto te zadovoljavate uvjete, svoj životopis i molbu pošaljite e-mailom na adresu [email protected] ili Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina