Poslovna tajnica (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
07.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo vodeća europska tvrtka koja se bavi prerađivanjem stakla za potrebe u građevini. Surađujemo s vodećim proizvođačima prozora i staklenih fasada. Za obradu stakla koristimo vrhunske strojeve i najnapredniju tehnologiju. Implementirali smo sustav prilagodljiv individualnim potrebama svakog klijenta te nastavljamo s povećanjem proizvodnih potencijala.

Za rad u našoj novoj tvornici u Varaždinu tražimo kandidate za radno mjesto:

Poslovna tajnica

OSOBA ZAPOSLENA NA OVOM RADNOM MJESTU BIT ĆE ODGOVORNA ZA SLJEDEĆE
- organiziranje rada recepcije te podrška uredu,
- obavljanje tekućih administrativno-uredskih poslova,
- nadzor nad ispravnim cjelokupnim protokom dokumenata u poduzeću,
- evidencija izlazne i ulazne pošte,
- suradnja s knjigovodstvenim odjelom,
- organizacija poslovnih sastanaka i posluživanje stranaka.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
OD KANDIDATA OČEKUJEMO:
- VŠS/VSS,
- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
- vrlo dobro znanje engleskog jezika,
- napredno poznavanje MS Office paketa,
- visoku razinu profesionalnosti te poznavanje poslovnog bontona,
- vrlo dobra radna organizacja,
- interpersonalne i komunikacijske vještine,
- raspoloživost te sposobnost za rad pod vremenskim pritiskom.

NUDIMO:
- rad u firmi sa stabilnom pozicijom na tržištu,
- mogućnost osobnog rasta i stjecanje radnog iskustva u međunarodnom radnom okruženju,
- priliku za rad u mladom, posvećenom, iskusnom i profesionalnom timu.

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka (izvorno: Dnevnik Zakona Republike Poljske 2002/101/926 izdan na dan 29.08.1997.) ovim putem pristajem da se moji osobni podaci koriste za potrebe natječaja.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro