Poslovna tajnica (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Horizont Internacional - agencija za razvoj ljudskih potencijala koja nudi ciljane i djelotvorne metode za osobni i organizacijski razvoj za svog klijenta objavljuje natječaj za radno mjesto:

- 1 izvršitelj

Opis posla:
organizacija i nadziranje dnevnih administrativnih procesa tvrtke, administrativna podrška upravi, preusmjeravanje telefonskih poziva, pismena i usmena korespondencija.
Poznavanje računovodstvenih propisa, praćenje i kontrola naplate potraživanja, organizacija svih administrativnih procesa te osnovno poznavanje računovodstvenih procesa.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Uvjeti: SSS/VŠS, izražne komunikacijske vještine, brzo i efikasno savladavanje poslovnih zadataka, visoka razina odgovornosti kao i snalaženje u problematičnim situacijama.
Vladanje administrativnim poslovima, dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu. Prethodno iskustvo na sličnim ili istim poslovima je uvjet. Naglašena radna etika, odgovorno raspolaganje povjerljivim informacijama, visoka razina pisane i usmene poslovne korespondencije, profesionalni nastup, poznavanje poslovnog bontona.

Od vas očekujemo:
• savjesnost i preciznost u izvršavanju zadataka
• visoka sposobnost organizacije vlastitog vremena sukladno prioritetima
• proaktivan pristup vlastitim područjima odgovornosti
• ugodnost i profesionalan pristup prema kolegama, korisnicima i dobavljačima
• učinkovitost i samostalnost u rješavanju problema
• napredno znanje rada na računalu (MS Office paket s posebnim naglaskom na poznavanje programa MS Excel, aktivno korištenje Internet servisa, e-maila i sl.)
• sposobnost učinkovite kontrole stresa, odnosno kvalitetnog rada i u visokozahtjevnim situacijama (pritisak rokova, brza reakcija na istovremeni priljev velike količine hitnih zadataka, dorađivanje zadataka dok se ne postigne tražena kvaliteta i sl.)

Nije uvjet ali će se dodatno vrednovati:
• Preporuke prethodnog poslodavca ili vjerodostojno prezentiranje dosadašnjih radnih iskustava
• Znanje drugog jezika (Njemački jezik)
• Iskustvo školovanja ili sudjelovanje u školskim projektima van Hrvatske u međunarodnim timovima

Ako sebe vidite u navedenom oglasu i želite ostvariti karijeru poslovne tajnice, pošaljite ponudu sa kratkim životopisom na sljedeću adresu:

[email protected]

ili Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno