Pomoćno osoblje (m/ž)

Mjesto rada:
Buzet
Rok prijave:
25.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija. Za našeg klijenta, uspješnu hrvatsku tvrtku s rastućim poslovanjem, tražimo fleksibilne i dinamične osobe za radno mjesto:

Mjesto rada: Buzet

Opis poslova:
• Ručno guranje boca na traku pomoću okvira
• Ručna paletizacija-slaganje kartona s bocama na palete
• Preslagivanje ambalaže
• Čiščenje pogona
• Obavljanje svih ostalih poslova po nalogu nadređenog
• Komunikacija i suradnja s kolegama unutar pogona
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• SSS, NKV
• Odgovarajuće radno iskustvo
• Spremnost na rad u smjenama
• Stručnost i predanost poslu

Nudimo:
• Ugovor o radu na određeno vrijeme
• Puno radno vrijeme

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 25.04.2015.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola