Pomoćnik tehničkog direktora za mehanizaciju (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odgovornosti:
- kreira i planira strategiju poslovanja službe mehanizacije u Društvu
- organizira, koordinira i objedinjuje tehnologiju rada mehanizacije i transporta
- sudjeluje u razradi planova potrebne opreme i ljudskih resursa sukladno operativnim
planovima gradilišta,
- u koordinaciji sa Upravom Društva odlučuje o troškovima popravaka, održavanja,
zamjene i nabave novih osnovnih sredstava rada,
- sudjeluje kod odabira najpovoljnijih dobavljača za kupnju osnovnih sredstava,
- obavlja ostale poslove po nalogu Uprave Društva i Tehničkog direktora.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS (smjer: strojarstvo)
- 7 godine radnog iskustva na istim/sličnim poslovima
- 4 godine radnog iskustva na rukovodećim poslovima.

Potrebna znanja:
- izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje rada na računalu (MS Office)
- vozačka dozvola B kategorije.

Kompetencije:
- dobre organizacijske sposobnosti i temeljitost
- proaktivnost, odgovornost i marljivost
- dobre komunikacijske vještine
- pozitivan pristup poslu i rješavanju problema.

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
šest do deset godina