Pomoćnik šefa recepcije (m/ž)

Mjesto rada:
hrvatska obala
Rok prijave:
15.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za Klijenta
traži kandidate za poziciju:

- hrvatska obala -

Opis posla:
• Nadgledanje i kontrola rada djelatnika koji su u izravnom kontaktu s gostima
• Pazi da osoblje svoje radne zadatke obavlja ljubazno i stručno
• Izrada tjednog rasporeda rada djelatnika u odjelu
• Obavljanje potrebnih administrativnih poslova vezanih za proces rada u odjelu
• Izvršavanje naloga šefa recepcije
• Poznavanje dužnosti šefa recepcije, jer ga zamjenjuje u njegovoj odsutnosti
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Minimalno SSS
• Aktivno poznavanje engleskog jezika (prednost poznavanje drugih stranih jezika)
• Minimalno 3 godine iskustva na istoj poziciji
• Odlično poznavanje rada na računalu
• Odlično poznavanje aplikacije za praćenje recepcijskog poslovanja

Pošaljite nam svoj životopis putem linka za brzu prijavu do 15.1.2015.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel.: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine