Pomoćnik rukovoditelja robnog poslovanja - pripravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
28.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
MI SMO USPJEŠNA KOMPANIJA KOJA TRAŽI UPRAVO VAS!
A Vi ste spremni za izazove i novo radno iskustvo

PRIDRUŽITE NAM SE!

JER TRAŽIMO UPRAVO VAS

A Vi ste dinamična, komunikativna, pouzdana osoba spremna i na samostalan i na timski rad i želite postati:

POMOĆNIK RUKOVODITELJA ROBNOG POSLOVANJA - PRIPRAVNIK - 1 izvršitelj (m/ž)
- mjesto rada Rijeka

Vaši zadaci:
• sudjelovanje u definiranju asortimana po dobavljačima za svaki pojedini supermarket
• kontrola izgleda izloženosti asortimana
• izrada narudžbi te korespodencija sa dobavljačima
• implementacija i kontrola prodajnih aktivnosti
• izvršavanje plana nabave.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Vas očekuje:
• rad u dinamičnom okruženju
• uvođenje u posao uz mentora
• mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja
• stimulativna primanja

Od Vas očekujemo:
• VSS ekonomskog smjera
• proaktivnost
• usmjerenost na postizanje ciljeva
• dosljednost u provođenju poslovnih procesa
• odlično poznavanje MS Office paketa

Doprinos svakodnevnim izuzetnim rezultatima naše kompanije temelji se na visokoj motivaciji, predanom radu i povjerenju našeg tima.

ZAINTERESIRANI?

Ukoliko Vam je naš oglas zanimiljiv i sebe prepoznajete u opisanim karakteristikama, pošaljite nam svoju pisanu prijavu sa životopisom, zamolbom, brojem telefona te preslikom osobne iskaznice na adresu:
Plodine d.d., Ružićeva 29, 51000 Rijeka, s naznakom:
«ZA NATJEČAJ-POMOĆNIK RUKOVODITELJA ROBNOG POSLOVANJA-PRIPRAVNIK »

ili putem LINKA ZA PRIJAVU.

Kandidate ćemo naknadno obavijestiti o terminima za razgovor.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
dobro