Pomoćni radnik na prijemu ambalaže (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Velika Gorica
Rok prijave:
25.05.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Interseroh d.o.o. jedna je od vodećih tvrtki za usluge gospodarenja otpadom na području Republike Hrvatske. Tvrtka sa sjedištem u Zagrebu od 2005 godine, članica je Alba Grupe, jedne od 10 najvećih grupacija na svijetu na području gospodarenja otpadom i poslovima reciklaže.

Za potrebe širenja našeg tima tražimo više izvršitelja na slijedećim radnim mjestima:

Pomoćni radnik na prijemu ambalaže - više izvršitelja

Mjesto rada:
Zagreb – stalna potreba, na neodređeno
Velika Gorica – stalna potreba, na neodređeno

Opis poslova:
Zaprimanje ambalaže od kupaca
Izrada izvještaja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Minimalni uvjeti:
• SSS,NKV
• Komunikacija i usmjerenost na kupca
• Radno iskustvo je prednost ali nije uvjet

Što nudimo?
• Rad u dinamičnom okruženju
• Sigurna i redovna primanja

Prijavite se na e-mail: [email protected], broj telefona: 091 9442 139 ili putem Brze prijave
Minimalna stručna sprema:
Osnovna škola