Pomoćni radnik na omatanju profilnih vodiča (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.08.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija. Za našeg klijenta, uspješnu i konkurentnu tvrtku s rastućim poslovanjem, tražimo iskusne, odgovorne i pouzdane osobe za radno mjesto:

Pomoćni radnik na omatanju profilnih vodiča ( m/ž)
Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:
• Preuzima radni zadatak od poslovođe ili tehnologa
• Priprema stroj, uređaje i ambalažu
• Strojno ili ručno zavarivanje profila
• Obrada zavara turpijom
• Opsluživanje stroja izolacionim materijalima (trake u kolutu širine 10,12,14 mm)
• Skidanje tromlova opletene žice dizalicom, vaganje tromlova
• Upisivanje podataka u računalo, printanje označnih naljepnica
• Podešavanje stroja kod promjene profila
• Prijava kvarova na opremi poslovođi, tehnologu i upis u dnevnu knjigu
• Održavanje čistoće strojeva i radionice
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• SSS, VKV
• Radno iskustvo minimalno 2 godine
• Poželjno iskustvo u radu sa vodičima i na poslovima zavarivanja
• Poželjno položen ispit za vozača viličara
• Poznavanje pravila iz Zakona o zaštiti na radu
• Osnove rada na računalu

Nudimo:
• Ugovor o radu na određeno vrijeme
• Puno radno vrijeme
• Plaćene putne troškove
• Profesionalno radno okruženje

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 29.08.2015.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine