Pomoćni radnik (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska obala
Rok prijave:
04.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Interseroh d.o.o. jedna je od vodećih tvrtki za usluge gospodarenja otpadom na području Republike Hrvatske. Tvrtka sa sjedištem u Zagrebu od 2005 godine, članica je Alba Grupe, jedne od 10 največih grupacija na svijetu na području gospodarenja otpadom i poslovima reciklaže.
Za potrebe širenja našeg tima tražimo više izvršitelja na slijedećim radnim mjestima:

POMOĆNI RADNIK m / ž – više izvršitelja

Mjesto rada: Dubrovnik, Poreč, Pula, Rijeka, Umag, Split, Zadar, Šibenik, Trogir, Makarska, Vodice

Opis poslova:
- Sortiranje otpada
- Zaprimanje ambalaže od kupaca
- Izrada izvještaja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Minimalni uvjeti:
- SSS, NKV
- Iskustvo je prednost, ali nije uvjet
- Komunikativnost i usmjerenost na kupca

Što nudimo?
- Rad u dinamičnom okruženju
- Rad na određeno vrijeme
- Sigurna i redovna primanja
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola