Pomoćni prodavatelj na pumpi (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Obaveze i odgovornosti:
• dočekuje i poslužuje gorivom kupce na vanjskom prostoru plinsko-benzinske postaje
• organizira i efikasno raspoređuje vozila prilikom utakanja goriva i plina
• briše stakla vozilima
• nudi i utače tekućinu za stakla
• uređuje i održava prometne površine i okoliš
• brine o redu i čistoći prodajnog prostora
• održava urednost skladišta
• poštuje standarde.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebna znanja i vještine:
• SSS
• minimalno 1 godina iskustva rada u međunarodnim maloprodajnim trgovačkim lancima (npr. McDonalds, špar, Kaufland, Konzum i sl...)
• engleski jezik, osnovna razina
• informatička pismenost, osnovna razina
• vozački ispit B kategorije
• komunikativnost, entuzijastičnost, proaktivnost, odgovoran pristup prema radu i kolektivu
• potrebno priložiti dokaz o radnom iskustvu (npr. kopija radne knjižice)

Što nudimo:
• školovanje, stjecanje novih vještina
• stalni radni odnos, nakon probnog rada
• dinamično, profesionalno i ugodno radno okruženje gdje možete ostvariti svoj puni potencijal
• stimulativni radni uvjeti

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro