Pomoćni kuhar (ž/m)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
FINA gotovinski servisi d.o.o. vodeća je tvrtka u Hrvatskoj specijalizirana za pružanje usluga korporativne sigurnosti. Našim klijentima nudimo uslugu sigurnosnog prijevoza, obrade i pohrane vrijednosti, tjelesnu i tehničku zaštitu, usluge facility managementa, opskrbu bankarskim materijalima i usluge ugostiteljstva.

Trenutno Fina GS ima 570 djelatnika, a za pojačanje tima u segmentu ugostiteljstva tražimo ozbiljne, odgovorne i motivirane osobe za radno mjesto

POMOĆNI KUHAR (ž/m)

Kao članu našeg tim a Vaš zadatak bit će:

• pomaganje u pripremanju namirnica te svih vrsta toplih i hladnih jela
• pomoć pri poslovima čišćenja i pranja
• svi ostali poslovi po nalogu rukovoditelja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Specifično od kandidata za ovo radno mjesto očekujemo:
• minimalno dvije godine na poslovima pomoćnog kuhara
• SSS
• poznavanje HACCP standarda
• aktivno korištenje MS Office-a
• poznavanje jednog stranog jezika (poželjno engleski)

Od svih naših kandidata očekujemo:
• komunikacijske vještine
• poznavanje zakona, propisa i internih uputa iz djelokruga rada
• spremnost na promjene i usavršavanje
• usmjerenost na zadovoljstvo gosta
• brzina, izdržljivost i predanost poslu
• sklonost timskom radu
• prednost kandidatima sa položenim higijenskim minimumom i sanitarnom knjižicom

Nudimo Vam dinamično radno okruženje i mogućnost daljnjeg profesionalnog usavršavanja.
Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete da svoju zamolbu i životopis pošalju na adresu:
FINA gotovinski servisi d.o.o.
Radnička cesta 182 Zagreb

ili da na istu adresu svoju aplikaciju podnesu
osobno ili se na natječaj prijave putem e-maila: [email protected] najkasnije do 07. studenog 2014.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine