Pomoćni kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Rovinj
Rok prijave:
31.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

POMOĆNI KUHAR (M/Ž)
Mjesto rada: Rovinj
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI i ODGOVORNOSTI:
• KV kuhar
• Iskustvo na istim i sličnim poslovima
• Osnovno poznavanje talijanskog jezika

• Samostalna priprema jela i raspodjela obroka
• Primjena mjera prema HACCP sustavu

• Prijevoz je plaćen u potpunosti ili mogućnost smještaja

Svoju prijavu sa životopisom molimo pošaljite do 31.05.2016. na:
[email protected]
www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Strani jezik:
talijanski