Pomoćni djelatnik u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Kerestinac
Rok prijave:
31.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta, uspješnu internacionalnu kompaniju traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Kerestinac

ODGOVORNOSTI:
• Obavlja pomoćne poslove prema potrebama proizvodnje: dovozi materijale do pojedinih faza proizvodnje prema tjednom rasporedu (tisak , kaširanje , rezanje, konfekcija ) te nakon završetka pojedinih faza postupa s materijalom na odgovarajući način - odvozi ga na sljedeću fazu
• Omata i važe role i gotove proizvode te iste slaže na paletu
• Pili hilze prema dimenziji iz RN
• Pomaže na ekstruziji prilikom kretanja sa strojem te pri promjeni naloga
• Razvrstava otpad prema vrsti (Pe , PP ,PET , Al)
• Preša otpad, važe količinu i sprema ga na plato
• Preša Pe za regenerirati
• Brine o čistoći pogona
• Brine o čistoći prostora izvan pogona i zelene površine
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• NKV
• Izražena sklonost timskom radu
• Dobre organizacijske sposobnosti

NUDIMO:
• Puno radno vrijeme
• Osiguran topli obrok svaki dan
• Mogućnost napredovanja - prelazak na pozicije s boljim financijskim uvjetima ovisno o uspješnosti

Molimo prijaviti se putem Brze prijave do 31. listopada.
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82, 10 000 Zagreb

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.