Pogonski inženjer (m/ž)

Mjesto rada:
Jastrebarsko
Rok prijave:
25.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Glavne odgovornosti:
• nadzor, automatizacija i održavanje pogona za distribuciju električne energije
i sustava grijanja, hlađenja i klimatizacije podatkovnog centra u Jastrebarskom.

Početak zaposlenja najranije: 01.08.2016., na neodređeno uz probni rok 6 mjeseci.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti radnog mjesta:
• VSS energetskog/elektrostrojarskog smjera
• Stručno znanje u području energetike
• Osnove strojarstva i elektrotehnike
• Prethodno radno iskustvo u projektiranju ili održavanje na srednjenaponskim postrojenjima
• Upravljačke, organizacijske i komunikacijske vještine
• Sklonost timskom radu, odgovornost
• Orijentiranost cilju i poduzetnost u izvršavanju radnih zadataka
• Napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Napredno znanje rada na računalu (MS Office)
• Vozačka dozvola B kategorije.

PCK Vam pruža:
• Priliku za rad u timu stručnjaka
• Priliku za rad s naprednim tehnologijama
• Priliku za osobni razvoj i profesionalni napredak
• Stabilno okruženje i visok stupanj entuzijazma.

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro