Planer otpreme u odjelu logistike (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg Klijenta, vodeću međunarodnu kompaniju za proizvodnju i preradu metala, tražimo:

- Sisak -

Opis posla:
• Planiranje i organizacija transporta
• Izrada planova i praćenje njihovih ostvarenja
• Pregled skladišta gotove robe
• Ugovaranje ruta
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS ekonomskog, prometnog ili informatičkog smjera ili SSS ekonomskog, prometnog ili tehničkog smjera
• Dobro poznavanje engleskog jezika
• Minimalno 3 godine relevantnog iskustva
• Prednost: poznavanje rada u SAP-u

Ako mislite da ste prava osoba za ovo radno mjesto, prijavite se putem brze prijave do 31.7.2014.

Samo odabrani kandidati biti će kontaktirani.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine