Pismoslikar - Djelatnik u proizvodnji i apliciranju / ljepljenju folija (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb / Dubrava
Rok prijave:
18.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ponuda tvrtke VEKTOR GRUPA-a d.o.o. temelji se na tisku velikih formata i izradi svjetlećih reklama sa uslugom montaže po principu „ključ u ruke“.

Tim djelatnika koji čini VEKTOR GRUPA-u d.o.o. svakodnevno upotpunjuje svoj „KNOW-HOW“ kako bi svojim klijentima ponudila spoj kontrolirane kvalitete krajnjeg proizvoda sa poštivanjem dogovorenih rokova isporuke te najpristupačnijom cijenom za svaki budžet.

Za svoj stručni tim tražimo djelatnika za radno mjesto:

Osnovni zadaci:

- Ljepljenje PVC folija
- Oslikavanje vozila
- Izrada svjetlećih reklama
- Doradni poslovi u proizvodnji
- Montaže reklama.

Mjesto rada: grad Zagreb – Dubrava i povremeno terenska montaža.
Posebne pogodnosti:
Nudimo Vam:
- Redovita primanja
- Mogućnost stalnog napradovanja
- Ugodnu radnu atmosferu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- Minimalno 2 godine radnog iskustava na istim ili sličnim poslovima
- Pedantnost
- Spremnost za terenski rad.

Ukoliko udovoljavate navedenim uvjetima molim da vaše životopise pošaljete na [email protected] ili Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine