PHP Frontend Developer (m/f)

Mjesto rada:
Basel, Switzerland
Rok prijave:
02.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
We are looking for front-end developers with a strong affinity towards design.

Daily work
• Implement mobile-first, fluid responsive design using HTML5/CSS3
• Test and improve usability of current and future products
• Identify and resolve rendering/performance issues using DevTools
• Implement responsive design with HTML5 / CSS3
• Create interactive Interfaces using HTML, jQuery, Smarty
• A/B testing
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Switzerland

Znanja i kvalifikacije:
Requirements
• Strong understanding of modern web practices and cross-browser support
• Curiosity in exploring new technologies (PHP, Node.js, WebRTC, …)
• Existing knowledge of modern developement workflows (git, github, vagrant, …)
• Experience in software development is a plus (analysis, architecture, design patterns, unit testing)
• Solid HTML5 / CSS3 (Less / Sass) skills
• PHP, Smarty, Javascript, jQuery are an advantage

Svi kandidati mogu dostaviti životopis putem e-maila na [email protected]

Kada obradimo pristigle životopise, odradit ćemo intervjue i detaljno pojasniti obračun plaće za Švicarsku, ugovore o radu, ishodovanje radnih dozvola (blue chip card), smještaj i organizaciju smještaja te potrošačku košaricu. Na prvom razgovoru, izabranim kandidatima za daljnji selekcijski postupak obznanit ćemo ime klijenta kako bi se što bolje mogli pripremiti za skype intervju.

S naše strane svim kandidatima dajemo maksimalnu podršku do potpisa ugovora s klijentom.

Temporär d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu MRSS za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju klasa UP/I-102-02/13-04/05, ur.br. 524-03-02-01/3-13-6.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno