PHP developer (m/ž)

Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
17.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zapošljavamo 3 PHP Developera (M/Ž) koji bi s nama gradili karijeru stručnjaka za izrađivanje online trgovina. Kao software inženjer, radio bi u timu vrhunskih individualaca na poslovima s internacionalnim klijentima. Kao platformu koristimo Magento, koja je trenutno najbrže rastuća eCommerce platforma u svemiru.

Rad je strukturiran u timovima gdje su Senior Developeri spremni pomoći, ali očekujemo i sposobnost samostalnog rješavanja poslova. Poželjno je da kandidat ima formalnog radnog iskustva, ali nije obavezno. Ono što je obavezno, je praktično poznavanje načela OOP-a i baza podataka.

To bi značilo kako ćeš se svakodnevno usavršavati i koncentrirati na:
• Magento backend development, koristeći PHP objektno orijentirano programiranje i ponešto JavaScripta
• Rukovanje MySQL bazama podataka
• Primjenu principa dobre prakse u arhitekturi eCommerce rješenja
• Izradu različitih funkcionalnosti i nadogradnji za online trgovine
• Komunikaciju s klijentima o napretku projekta te rješavanju konflikata
Posebne pogodnosti:
Što ti nudimo?
• Opuštenu radnu atmosferu u kojoj uvijek možete od nekoga učiti
• Rad u dinamičnoj brzorastućoj okolini gdje je posao orijentiran na internacionalno tržište
• Rad s vrhunskim, svjetski poznatim eCommerce developerima na projektima iz cijelog svijeta
• Okruženje koje prati tvoj razvoj kroz program edukacije i certificiranja
• Stalno usavršavanje (od in-house do svjetskih edukacija)
• Team building aktivnosti nekoliko puta godišnje
• Plaću koja raste s tvojim iskustvom, znanjem i napretkom
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Što od tebe tražimo?
• Strast prema programiranju i želju za učenjem
• Praktično poznavanje rada s PHP-om, JAVA-om ili nekim drugim OOP jezikom
• Iskustvo u radu MySQL-om
• Poznavanje HTML-a i CSS-a
• Sposobnost i znanje izrade aplikacija od nule
• Želju za dijeljenjem znanja – prema članovima tima, ali i prema zajednici preko bloga
• Razumijevanje MVC paradigme
• Sposobnost samoorganizacije te sposobnost rada u timskom okruženju
• Proaktivnost, odgovornost i učinkovitost
• Sposobnost analize problema, rješavanja istih te posvećivanje pažnje detaljima

Što te stavlja u prednost pred ostalim kandidatima?
• Imaš account na GitHubu i oDesku s primjerima radova
• Sposobnost korištenja računala bez GUI-a (rad s *nix okruženjima iz komandne linije)
• Iskustvo u radu s Magentom i/ili na drugim eCommerce projektima
• Dubinsko razumijevanje Javascripta (instaliranje jQuery-a & pluginova se ne računa)
• Certifikacije iz Web Development svijeta
• Izvrsne usmene i pismene komunikacijske vještine
• Sudjelovanje u kreiranju open-source projekta. Molimo uključite GitHub link u svojoj prijavi
• Pisani članci (na vlastitom blogu ili nekom portalu) iz područja web developmenta
• Nenavođenje kako koristite (ili znate koristiti) Dreamweaver
• oDesk ili neki drugi freelance korisnički račun

Kako si povećati šanse za zapošljavanje?
"Show me the code" je slogan koji možemo koristiti kako bismo ti dali do znanja što je bitno. Tvoj kod nam govori više od svih položenih tečaja i petica u indexu. Njih pokaži svojim mamama i tetama, a nama pošalji primjere svojih radova. (Idealno link na svoj GitHub korisnički račun). Iz primjera radova ćemo iščitati tvoju ljubav, strast, znanje i pažnju prema kodiranju i detaljima.

Kako ćeš se prijaviti?
Pošalji nam životopis i primjere prethodnih radova na [email protected]. Radovi ne moraju isključivo biti komercijalni, možda si nešto kodirao za svoju dušu ili prijatelju za posao, nema veze, javi nam se!

Rok prijave: 17. prosinca 2014.
Poznavanje rada na računalu:
napredno