Perač vozila (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U tvrtki KMAG d.o.o. predani smo znanju, dobroj radnoj atmosferi, timskom radu i razvoju zaposlenika te zato među partnerima i zaposlenicima uživamo vrlo visoki ugled.

Cilj našega rada je ostvarivanje i održavanje visokog nivoa zadovoljstva naših stranaka. Povodom predviđenog širenja opsega našeg poslovanja u Zagrebu pozivamo na suradnju:

Vaš posao će obuhvaćati:

• priprema za pranje i pranje vozila,
• poštivanje procedura i standarda tvrtke.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
• minimalno 2-3 godine relevantnog radnog iskustva,
• vozačka dozvola B kategorije,
• samostalnost u poslu, marljivost i snalažljivost,
• urednost i pedantnost pri izvršavanju radnih zadataka.

Nudimo vam:
- dinamičan posao u uspješnom kolektivu,
- stjecanje novih znanja,
- rad na određeno vrijeme uz mogućnost produženja,
- stimulativnu zaradu.

Pozivamo Vas da nam pošaljete Vašu prijavu sa životopisom u roku 8 dana od objave natječaja putem LINKA za prijavu.
Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a biti će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji potpuno udovoljavaju traženim uvjetima.
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine