Ovlašteni projektant, strojarske / elektrotehničke struke (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pastor inženjering d.d. dio je Pastor grupacije koja predstavlja jedini poslovni sustav u protupožarnoj zaštiti i sigurnosti na prostoru jugoistočne Europe koji objedinjuje četiri djelatnosti: inženjering, proizvodnju, distribuciju i servis. Povodom proširenja poslovnih aktivnosti tražimo osobe koje će postati dio našeg tima:

Ovlašteni projektant, strojarske (1 izvršitelj) i elektrotehničke struke (1 izvršitelj) (m/ž)

Opis posla:
- izrada idejnih, glavnih, izvedbenih projekata kao i projekata izvedenog stanja unutar svojih stručnih kompetencija prema važećim propisima Vds-a, NFPA i SNIP-a za kopnene instalacije, te različitih pomorskih registara za brodske instalacije kao npr. HRB, RINA. Lloyd, RMRS, DNV...
- suradnja i komunikacija s predstavnicima kupaca,
- kontinuirano praćenje tržišta novih tehnologija i primjena istih u projektima te usavršavanje u segmentu sustava protupožarne zaštite i primjeni informatičkih tehnologija,
- priprema specifikacija i tehničkih karakteristika opreme i materijala koji se ugrađuju u protupožarnu instalaciju te izrada troškovnika, radioničke dokumentacije za proizvodnju, knjige uputa i zbirke atestne dokumentacije,
- ovjera projektne dokumentacije u granicama svojih ovlaštenja,
- upravljanje, dokumentiranje i kontrola aktivnosti vezanih za izmjene i promjene u projektu koje nisu ugovorene ili predviđene od strane investitora,
- periodička praćenja troškova, rokova, kvalitete izvršenih radova i izrada završnih izvještaja projekata,
- odgovornost za poštivanje zakona i propisa struke na projektima za koja je zadužen,
- kontrola izlaznih i ulaznih faktura vezane uz projektnu dokumentaciju,
- postupa i provodi aktivnosti sukladno dokumentaciji sustava upravljanja,
- podnosi redovite izvještaje o svom radu voditelju odjela.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- magistar struke, stručni prvostupnik (visoka ili viša stručna sprema) odgovarajućeg smjera,
- položen stručni ispit iz područja zakona o gradnji,
- žig ovlaštenog inženjera,
- organizacijske sposobnosti, komunikacijske vještine u govoru i pismu,
- napredno znanje rada na računalu (AutoCAD, MS Project, MS Office),
- fleksibilnost u radu, spremnost na putovanja i timski rad,
- napredno znanje engleskog jezika,
- znanje ruskog jezika je prednost,
- 3 godine iskustva je prednost,
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Što nudimo
- stalni radni odnos uz probni rok od 6 mjeseci,
- stimulativna primanja na bazi ostvarenih rezultata,
- edukaciju i usavršavanje.

Ako ste se pronašli u gore navedenim uvjetima te želite postati dio našeg tima, pošaljite nam životopis i molbu do 30. travnja 2014. putem linka za prijavu. Samo kandidati užeg izbora će se kontaktirati, ostale prijave pohranjujemo u bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno