Organizator poslovanja u ugostiteljstvu / Event manager (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
26.02.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Organizacija evenata u novootvorenom pub-u urbane orijentacije u centru Rijeke, što podrazumijeva organizaciju koncertnih događanja, PR i marketinške aktivnosti, te sve srodne poslove usko vezane uz event management ugostiteljskih objekata.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Tražimo osobu koja ima radno iskustvo u ugostiteljstvu, organizaciji koncerata, PR-u i marketingu, poznaje dobro sve društvene mreže te ima viziju i znanje plasiranja informacija u cilju širenja poslovanja (Facebook, Foursquare, Twitter..), aktivan je poznavatelj urbane glazbene scene, organizirana je i odgovorna, s jasnom idejom glazbeno umjetničkog dijela programa

Uvjeti:
- iskustvo u orginizaranju koncerata (isključivo urbanih izvođača)
- iskustvo u ugostiteljstvu
- iskustvo u PR-u i marketingu
- ukupno radno iskustvo minimum 3 godine

Uz životopis poželjno priložite sliku i eventualne preporuke bivših poslodavaca.
Prijave koje ne zadovoljavaju gore navedene uvjete neće biti uzete u razmatranje
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski obavezno, njemački i talijanski prednost
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine