Operater u službi za korisnike sa znanjem talijanskog jezika (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
30.06.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

OPERATER U SLUŽBI ZA KORISNIKE SA ZNANJEM TALIJANSKOG JEZIKA (M/Ž)

Mjesto rada: Rijeka

ODGOVORNOSTI:

• Svakodnevna komunikacija s klijentima: telefonska, e-mailom, faksom, poštom, zaprimanje poziva i odgovaranje na upite korisnika
• Unos podataka u bazu
• Ostali operativni administrativni poslovi
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• Aktivno poznavanje talijanskog jezika u govoru i pismu
• Poznavanje engleskog jezika (nije uvjet, ali je prednost)
• Znanje rada na računalu – MS Office
• Razvijene komunikacijske vještine, strpljivost i ljubaznost u komunikaciji
• Proaktivnost u radu

NUDIMO:
• Rad u ugodnom i profesionalnom radnom okruženju
• Stalne edukacije i usavršavanja
• Ugovor o radu na minimalno godinu dana
• Bonuse ovisno o poslovnoj uspješnosti

Svoju prijavu sa životopisom molimo pošaljite do 30.06. na: [email protected]

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Slavka Krautzeka 83 A , 52100 Rijeka

www.dekra-zapo.hr
Strani jezik:
talijanski