Operater u službi za korisnike sa znanjem njemačkog jezika (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

OPERATER U SLUŽBI ZA KORISNIKE SA ZNANJEM NJEMAČKOG JEZIKA (M/Ž)
Mjesto rada: Rovinj

ODGOVORNOSTI:
• Svakodnevna komunikacija s klijentima: telefonska, e-mailom, faksom, poštom,
zaprimanje poziva i odgovaranje na upite korisnika
• Unos podataka u bazu
• Ostali operativni administrativni poslovi
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• Aktivno poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu
• Poznavanje engleskog i talijanskog jezika (nije uvjet)
• Poznavanje rada na računalu – (MS Office)
• Proaktivnost u radu
• Razvijene komunikacijske vještine
• Strpljivost i ljubaznost u komunikaciji

NUDIMO:
• Nudimo stalne edukacije i usavršavanja
• Rad u ugodnom i profesionalnom okruženju

Molimo zainteresirane kandidate da se prijave do 31.12.2014. na:
E-mail: [email protected]
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
A.K. Miošića 1, 52100 Pula

www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro