Operater u pozivnom centru (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
CREDITEXPRESS International (http://creditexpressgroup.com/cro/#home-slider) je osnovan 1999. godine od strane vodećih stručnjaka u naplati potraživanja Centralne i Istočne Europe te je prisutan u dvanaest zemalja regije.
Visoki standardi poslovanja, kvaliteta usluga i brzi razvoj omogućavaju izvrsne rezultate te prisutnost među vodećim tvrtkama koje se bave naplatom potrživanja u regiji.

Pozicija: Operater u pozivnom centru
Mjesto rada: Zagreb
Tip Ugovora: neodređeno i određeno vrijeme
Više izvršitelja

Opis radnih zadataka i odgovornosti:

• Telefonska i pismena komunikacija s dužnikom
• Dogovaranje otplate dugovanja s dužnikom
• Praćenje realizacije postignutih dogovora
• Upis podataka u korisničku bazu
• Pridržavanje zadanih procedura i pravila
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Traženi uvjeti i kvalifikacije:

• SSS i više
• Znanje rada na računalu
• Iskustvo u naplati potraživanja i / ili rad u pozivnom centru su prednosti
• Otvorenost za usvajanje novih znanja
• Komunikacijske i pregovaračke vještine
• Snalažljivost u napetim i neočekivanim situacijama
• Samostalnost u izvršavanju zadataka
• Orijentiranost cilju i poslovnom uspjehu
• Sklonost timskom radu i suradnji
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro