Operater u Pozivnom centru (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
CEI Zagreb d.o.o.,
Oglas za operatera u Pozivnom centru (m/ž)- Zagreb

OPERATER U POZIVNOM CENTRU

Naš tim Pozivnog centra je odgovoran za naplatu potraživanja koja su nam dana u nalog, u svrhu naplate potraživanja direktnim telefonskim kontaktom s dužnicima s ciljem postizanja dogovora načina plaćanja njihovih dugovanja. Trenutno smo u potrazi za ambicioznim kandidatima koji žele poboljšati svoje komunikacijske sposobnosti, vještine pregovaranja i uvjeravanja u profesionalnom okruženju s naglaskom na razvoj individualnih vještina i sposobnosti.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
IDEALAN KANDIDAT:
• Dobre komunikacijske i pregovaračke vještine, sposobnost obavljanja više zadataka istovremeno, orijentiranost na rezultate.
• Ustrajnost, visoki nivo samokontrole, strpljenje, sposobnost brzog učenja.
• Dobre vještine rada na računalu.
• Spremnost na rad u smjenama.
• Minimalno jedna godina iskustva u naplati potraživanja u pozivnom centru.

ODGOVORNOSTI:
• Naplata dugovanja na etički način, prema pravilima profesije, poštivajući dužnikova prava.
• Izvršavanje dolaznih i odlaznih poziva, dogovaranje uvjeta plaćanja s dužnicima u svrhu postizanja naplate.
• Obrada svih poziva prema dužnicima uljudno i precizno sukladno internim standardima kvalitete.
• Obavljanje bilo kojeg zadatka u skladu sa procedurom odjela.

NAŠA PONUDA:
• Radno vrijeme: puno radno vrijeme / ponedjeljak-subota u smjenama.
• Primamljiva plaća u skladu s radnim iskustvom u pozivnom centru i motivirajući sistem nagrađivanja ovisno o uspješnosti naplate.
• Profesionalni razvoj, trening i mogućnost učenja i napredovanja unutar međunarodne tvrtke.
• Odlični uvjeti rada u timu.

Ako ste zainteresirani za to da postanete novi član našeg uspješnog tima, molimo Vas da nam pošaljete svoje životopis na hrvatskom jeziku na [email protected]

Molimo Vas obratite pozornost na to da će samo prikladni kandidati prilikom selekcije biti pozvani na razgovor za posao.
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina