Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 27.09.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Operater / Telefonist u Call Centru (m/ž)
[2 izvršitelja, Zagreb]

Uvjeti:

  • SSS tehničkog smjera
  • 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje minimalno jednog stranog jezika
  • Dobro poznavanje rada na kompjuteru
  • Izvrsno poznavanje grada Zagreba
  • Prednost poznavanje grada Rijeke
  • Sposobnost brzog tipkanja
  • Sposobnost korištenja digitalnih karti
Osobni profil:
  • Komunikativna osoba
  • Sposobnost rada u dinamičnoj radnoj sredini
  • Organizacijske sposobnosti
  • Prepoznavanje prioriteta
Opis posla:
  • Primanje dolaznih poziva
  • Analiza usluga
  • Zaprimanje rezervacija unaprijed
  • Kalkulacija cijena
  • Pozivanje i anketiranje klijenata
  • Praćenje i monitoring vozila na cesti
  • Usmeno navigiranje vozila

Početak rada: odmah
Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Molimo prijavite se Brzom prijavom ili na e-mail: sucic.kristina@taxi-cammeo.hr
najkasnije do 27.09.2016. godine.

Kontaktirati ćemo isključivo kandidate koji uđu u uži izbor!

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare