Operater / Operateka za rad na sustavima za ispis i kuvertiranje

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.07.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- tražimo više izvršitelja

Opis posla:
• Upravljanje sustavima za ispis i kuvertiranje i ostalim sustavima u produkciji
• Rad na više strojeva odjednom pazeći na rokove isporuke i kvalitetu
• Ulazna i izlazna kontrola proizvoda nakon dovršetka procesa u skladu sa ISO 9001 standardima
• Postupanja i rad u skladu s odredbama informacijske sigurnosti
• Osnovno održavanje stroja, otklanjanje zastoja i manjih kvarova
• U toku rada radnik je dužan pridržavati se tehnološkog postupka i uputa za rad na siguran način
• Izvršavanje zadataka prema naputku voditelja smjene
• Rad na ostalim poslovima u proizvodnji
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SS/VŠS tehničkog smjera
• Vozačka dozvola B kategorije
• Informatička pismenost (MS Office)
• Poznavanje engleskog jezika

Prednosti: iskustvo rada u tiskarskoj industriji i posjedovanje dozvole za upravljanje viličarom

Što očekujemo:
• Samostalnost, preciznost i organiziranost u radu
• Proaktivnost i inicijativa
• Timski rad
• Orijentiranost prema ostvarenju ciljeva
• Slijeđenje uputa
• Razmišljanje o poslu
• Spremnost na fleksibilno radno vrijeme, rad u smjenama i vikendima
• Zainteresiranost za rad sa strojevima (mehanika, elektronika, informatika)
• Zainteresiranost za učenje i svladavanje novih znanja

Što nudimo:
• Timski rad u dinamičnom i ugodnom okruženju koje prati tehnologiju i potrebe tržišta
• Primanja u skladu s kompetencijama i učinkovitošću
• Mogućnost napredovanja i dodatne edukacije

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail:
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro