Operater na stroju za proizvodnju vrećica (m/ž)

Mjesto rada:
Umag
Rok prijave:
15.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Aluflexpack novi d.o.o. sa svojim povezanim poslovnim subjektima („Aluflexpack Grupa“) čini grupu proizvodnih tvrtki sa modernom proizvodnjom i priznatim standardima kvalitete integriranu u austrijsku Montana Tech Components Grupu. Njezina glavna poslovna djelatnost je proizvodnja fleksibilne ambalaže i prerada aluminijske folije, papira i savitljivih filmova. Više od 85% svog prometa ostvarujemo na međunarodnom tržištu i planiramo daljnji rast. Dobavljači i kupci Aluflexpack Grupe su vodeće tvrtke u svom području poslovanja, više o nama: www.afp.hr.

Tražimo stručnjake orijentirane na rezultate, kontinuirano poboljšanje svih vidova poslovanja te uvođenje pozitivnih promjena, kolege koji rado rade u interdisciplinarnim timovima i na po svemu izazovnim poslovima, kolege koji vjeruju u svoja znanja, kolege u koje će se svi moći pouzdati.

Ukoliko tražite nove i dugoročne izazove u međunarodnom proizvodnom okružju i smatrate da možete pridonijeti uspjehu grupe, vjerujete u svoje sposobnosti i vještine, imate kvalitetno radno iskustvo te potrebna znanja, pazite na detalje i dobro ste organizirani, predstavite nam se kroz Vaš životopis i motivacijsko pismo.

Operater na stroju za proizvodnju vrećica, (jedan izvršitelj), mjesto rada Umag

Vaši zadaci će biti:
• Organiziranje i aktivno sudjelovanje u pripremi stroja za proizvodnju samostojećih i ravnih vrećica
• Podešavanje stroja, postavljanje parametara u skladu s tehničko proizvodnim listom te upravljanje strojem
• Montaža i demontaža alata na stroju
• Odgovornost za učinak stroja, kvalitetu izrade proizvoda te racionalno korištenje stroja i radnog vremena
• Potpisivanje kontrolnog lista prvog odobrenog uzorka, te popunjava specifikacije neusklađenog materijala
• Održavanje i čistoća stroja, opreme i radnog prostora
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
• Srednja stručna sprema, poželjno viša stručna sprema, ali nije uvjet
• Radno iskustvo upravljanem automatiziranih strojeva i uređaja
• Rukovođenje timom
• Znanje rada na računalu i rad s MS Office aplikacijama (Outlook, Word, Excel)
• Poznavanje operativnog sustava Navision, ali nije uvjet
• Engleski jezik

Ponuda Aluflexpack novi d.o.o.:
Tražimo proaktivne, kreativne, vrijedne, fleksibilne i samostalne kolege koji imaju razvijene organizatorske sposobnosti i rado rade u interdisciplinarnim timovima! Nudimo profesionalno radno okruženje, stimulativna primanja za ostvarivanje rezultata uz stalno učenje i profesionalni razvoj.

Prijava kandidata
Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu zaključno do 15.07.2015.

Sve ponude će biti obrađene, a kandidate koji najbolje zadovoljavaju uvjete natječaja ćemo kontaktirati. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i ujedno pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro