Operater na PET liniji (m/ž)

Mjesto rada:
Buzet
Rok prijave:
25.11.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija. Za našeg klijenta Istarska pivovara d.o.o., tražimo iskusne, odgovorne i pouzdane osobe za radno mjesto:

Mjesto rada: Buzet

Opis poslova:
• Priprema pogona
• Praćenje rada punjača PET-a, puhalice i etiketirke
• Odgovoran za pranje punjača i primanje piva u punjač
• Odgovoran za rad na stroju za etiketiranje boca
• Odgovoran za kontrolu ispisanog teksta
• Odgovoran za pravilan rad na robotu i za njegovo čišćenje
• Vođenje smjensko operativne dokumentacije, vođenje smjene
• Odgovoran za kvalitetno obavljanje svih radnih zadataka u skladu sa propisanim uputama, procedurama te pozitivnom proizvodnom praksom
• Po potrebi obavlja i sve druge poslove vezane uz rad proizvodnog procesa
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• SSS
• Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• Spremnost na rad u smjenama (prva i druga)
• Stručnost i predanost poslu
• Poželjno znanje upravljanja viličarem – nije uvjet

Nudimo:
• Ugovor o radu na određeno, s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno po isteku probnog roka
• Puno radno vrijeme

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 25.11.2015.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola