Operater na laserskom stroju za rezanje metala (m/ž)

Mjesto rada:
Maribor
Rok prijave:
11.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
O poduzeću:
Vrlo uspješno poduzeće, jedno od pionira na području obrade metala sa laserskom tehnologijom,
specializirani za područje laserskog rezanja i savijanja metala. Nalazimo se među 2,97 % slovenskih poduzeća, koja imajo certifikat Excellent SME. Zbog kontinuiranog rasta poslovanja, u proteklih nekoliko godina broj zaposlenih povećan je za više od 100 % te tražimo novog suradnika.

Opis poslova:
Operater na laserskom stroju za rezanje metala (m / ž)

Zadaci

• oprezno rukovanje sa strojevima, opremom i drugim stalnim sredstavima,
• kontrola kvalitete rada stroja,
• kontrola materijala prije početka obrade,
• brojanje komada i kontrola kvalitete izrade,
• neposredno izvještavanje nadređenom u slučaju kvara ili pogrešnog rada strojeva ili opreme,
• odgovorno upravljanje inventarom i ostalim materijalom potrebnim za rad,
• odgovornost za čisto i sigurno radno okruženje,
• obavljanje poslova u skladu s važećim propisima i organizacijskim uputama,
• obavljanje poslova u skladu s radnom nalogom i operativnim planom proizvodnje,
• priprema i utovar materijala za radni proces,
• uvođenje programa u kompjuter stroja,
• priprema stroja u skladu s tehnološkim zahtjevima radnog naloga,
• intervencija i ispravljanje pogrešaka u slučaju kvara stroja,
• slaganje gotovih komada na palete,
• pakiranje pošiljaka po radnim nalozima,
• ispravno i pravovremeno dovršavanje pratećih dokumenata,
• obavljanje redovitog održavanja strojeva s propisanim procedurama ili prema uputama nadređenog,
• redovito čišćenje stroja.

Ključne odgovornosti:
• za kvalitetu, profesionalnost i rezultate rada
• za koordinaciju i nesmetano funkcioniranje proizvodnog procesa
• za rad u skladu s važećim zakonom,
• za točan i pravovremeni protok informacija unutar tvrtke,
• za kvalitetu proizvoda,
• za postizanje norme rada,
• za uredno radno okruženje.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• Srednja škola 3 godine ili više (tehničko obrazovanje ili stručna škola)
• Radno iskustvo: minimalno 1 godina na istom ili sličnom radnom mjestu

Potrebne kompetencije:
• poznavanje tehnoloških procesa u metalnoj industriji
• poznavanje osnova rada na računalu
• vozačka dozvola B kategorije
• točnost
• odgovornost

Nudimo:
Radni odnos: na određeno vrijeme uz mogućnost produljenja na neodređeno vrijeme

Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Opće odredbe
Kandidati iz okoline iz Krapinsko Varaždinske županije imaju prednost.

Ako se u gore navedenom opisu posla prepoznajete i imate potrebno iskustvo, i zainteresirani ste raditi u metalnoj industriji i ne bojite se odgovornog posla, pozivamo vas, da nam pošaljete svoje prijave na sljedeću adresu:

Lasertehnik Marfin d.o.o.
Cesta k Tamu 63
2000 MARIBOR
Slovenija

ili

e-mail: [email protected]

Za dodatna pojašnjenja dostupni smo na telefon 00386 (2) 426 01 25.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina